Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)


Shoutbox archive
avatar
W 2018 roku już planujemy nowe imprezy. Planujemy być w Krakowie, Szczecinie, Katowicach oraz Nadarzynie. Wszystkio jest jeszcze bardzo "płynne", ponieważ marzy nam się zorganizowanie pierwszej w Polsce Wystawy Jeży Pigmejskich Uśmiech
avatar
Najbliższe imprezy z naszym udziałem: 26 marzec, Starachowice SCK. Przed niedzielnym Porankiem dla dzieci, prelekcje z jeżykami.
avatar
Niestety jeżykowi tak już zostanie, bo skuteczną metodą jest tylko operacja.
avatar
Kamil jest to przerośnięcie śluzówki, może wystapic u jeżyka. Jesli nic sie nie dzieje, tj. nie ma ropy, łez, itd. to zostaw oko w spokoju. Gdyby objawy się nasiliły, czyli mocne zaczerwienienie, ropa, etc. - to krople do oczu typu Gentamicin (ale po konsultacji z wetem)
avatar
http://weterynarz-okulista.blogspot.com/...ni-ma.html czy coś takiego może wystąpić u jeżyka? zauważyłam coś podobnego i takiego dziwnego w jego kąciku oczka Smutny
avatar
Szczęśliwego i kolczastego nowego roku!! ;D Uśmiech
avatar
Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Wam wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok. Życzymy Wam, abyście to Boże Narodzenie spędzili w atmosferze miłości i wzajemnego zrozumienia. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
avatar
aha... to tutaj jest czat Duży uśmiech
avatar
Test
avatar
No i super Duży uśmiech
avatar
Chat od dzisiaj działa Uśmiech
avatar
Test

Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy