Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlaBlaCar
BlaBlaCar
Nie miałem pojęcia o istnieniu takiego portalu, dopóki nie zdecydowałem się kupić jeża. Właśnie za jego pośrednictwem podróżował do mnie z Łodzi do Katowic. Bardzo polecam, wspaniałe rozwiązanie. Choć pewnie zależy też na jakiego "przewoźnika" się trafi.
Ja również wysyłałam zwierzaki za pośrednictwem tego portalu Uśmiech Według mnie świetne rozwiązanie, zwierzak jedzie w cieple i jest przekazywany z rąk do rąk.
Ja będę szukała dobrego duszka z Wa-wy lub Łodzi - w połowie października potrzebuję stamtąd wysłać malca do Gdańska
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Czy ktos może mi coś bliżej napisać o tym Bla bla Car?
Czy można oprzeć się tu zaufaniem ??
Numerka, każdy kierowca ma komentarze i ilość przejazdów.
Jeszcze nigdy nie miałam problemów z ludzmi, są naprawdę sympatyczni, ostatnio Pan zabrał jeżola za darmo i położył go koło siebie, żeby mieć na niego oko Oczko
W 3 godzinki bezpiecznie był przekazany z rąk do rąk i jechał w cieple. Jeśli spojrzysz na znaczki przy avatarze, to jest znaczek że zabierają zwierzęta, ale czasem piszę do innych i też się zgadzają. Jeśli ktoś wzbudziłby jakieś podejrzenia to bym mu podziękowała po prostu, ale jak widzę że ktoś sam robi miejsce na siedzeniu i pyta się jaką temperaturę ustawić to naprawdę przekazuję zwierzaka z czystym sumieniem Uśmiech Za 30-40 zł mamy bezpieczny transport na terenie całej Polski Oczko
A powiedz mi jak wtedy wygląda sprawa zapłaty za jeżyka ?? Odbiorca płaci z góry na konto ?
Ja daję do ręki, ale ostatnio jak ktoś do mnie coś wysyłał to ja płaciłam przy odbiorze. Kwestia dogadania się.
Ja też bla bla car bardzo chwalęUśmiech Mała od nas jechała aż do Gorzowa Wlkp. Nie dość, że jechała w ciepełku i wygodnie to została również nakarmiona i napojona z inicjatywy Pana kierowcyUśmiech Transport wyniósł nas 50 zł, i biorąc pod uwagę warunki i to jaką opieką została otoczona to pks czy pkp mogą się skryć!. Bardzo fajny portal, z mojej strony polecam!
Oczywiście zależy na jakiego kierowcę się trafi, ale trasy do dużych miast robi wiele osób i można sobie wybierać Oczko
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Tak, nie należę to najmilszych osób na tym forum. nie Przepraszam.
potwierdzam, jeż dojechał cały i zdrowy. Zdecydowanie polecam!
"zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem"

zapraszam
https://www.facebook.com/LittleAnimalWorld
Polecam Blablacar w 100% Uśmiech

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy