Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA OSZUST!!!!
Wszystkie hodowle i osoby sprzedające jeże PRZESTRZEGAM.
Na terenie śląska (być może i innych terenów Polski) grasuje oszust. Zamawia jeże, chce wpłacić z góry całą uzgodnioną sumę (na każdą sumę się zgadza), po czym przy próbach kontaktu zgrywa debila.
Mam tylko numer z którego dzwoni, podaję go poniżej, żebyście wiedzieli, że tego osobnika należy traktować z dużą dozą dystansu.

888-528-066 Oto numer oszusta.
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Tak, nie należę to najmilszych osób na tym forum. nie Przepraszam.
Odpowiedz
Ale jaja!!! Agnieszka skopiuj nr tel kom i wklej w googleUśmiech
Odpowiedz
Jakiś Polityk 0.o Mówiłam, że debil!! ;DDDD
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Odpowiedz
Ale masz go przynajmniej na tapecieUśmiech Ja bym mu napisał smska z adresem tego forum. Niech ma troche wstydu przynajmniej.
Odpowiedz
WG mnie to był jakiś... kurde nie wiem jak go opisać ładnie się wyrażając ;D No nieistotne, wstydu to się nażre jak zadzwoni do kogoś już poinformowanego i zostanie zgaszony na dzień dobry Oczko
Émile Zola

Odpowiedz
miałem takiego pana z Katowic może mówimy o tym samym? ale czy oszust nie bo nikogo nie oszukał jedynie zaleciał w kulki Uśmiech
Odpowiedz
Smutny
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
Niestety to nie pierwszy i nie ostatni oszust. Jest ich napewno więcej.
Odpowiedz
Na terenie wrocławia też był oszust, ale z tego co wiem już go złapali.
Odpowiedz
Ci ludzie na prawdę nie mają co robić...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc