Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
czy to moze byc szkodliwe ?
Moj maz przyszarpal z lasu brzoze...( no nie cala...ale spory pieniek) ktora wpakowal do terrarium. Jez oszalal ale wlasnie nie jestem pewna czy z radosci....zaczol obgryzac kore a wlasciwie probowal slinil sie i rozmazywal sline po grzbiecie....z tego co wiem to nie jest nienormalne, ale bardziej niepokio mnie ta brzoza...czy to mu nie zaszkodzi ?....no i jez nie jest zaszczepionySmutny....jak myslicie czy to moze byc dla niego szkodliwe?
Dziekuje z gory za kazda odpowiedz....
Pozdrawiam
Odpowiedz
Moim zdaniem taka brzoza to zły pomysł, a jeśli juz to powinno się ją dobrze wyparzyć, wyczyścić i osuszyć. Żyje na niej pewnie pełno bakterii i zarazków
"zwierzęta w naszym życiu nie zjawiają się bez powodu: udzielają nam nauk o tym, jak zostać lepszym człowiekiem"

zapraszam
https://www.facebook.com/LittleAnimalWorld
Odpowiedz
(2014-04-27, 20:19)Little_Animal_world napisał(a): Moim zdaniem taka brzoza to zły pomysł, a jeśli juz to powinno się ją dobrze wyparzyć, wyczyścić i osuszyć. Żyje na niej pewnie pełno bakterii i zarazków

Zgadza się trzeba ją wysterylizować
Odpowiedz
Ewentualnie piekarnik i wyprażyć Uśmiech
Depresja... - nie mam czasu ja mam fretki i jeże Uśmiech
Odpowiedz
sparzylam, wyczyscilam i stracila zainteresowanie Smutny...ale przynajmniej jest czysta Oczko
Odpowiedz
Drewno miało mnóstwo ciekawych zapachów, nie ma się czemu dziwić, że jeż się zainteresował. Oczywiście jest to niewskazane bo oprócz ciekawych zapachów może być tam mnóstwo bakterii, robactwa itp.
Odpowiedz
Możecie spróbować jeszcze raz z od razu "wyczyszczonym" drzewem Oczko Bo faktycznie nie ma co ryzykować żeby się jakimś świństwem biedak zaraził..
Odpowiedz
zdecydowanie wysterylizować..
Odpowiedz
Dokładnie, przecież to logiczne.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc