Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jeż sam w domu
Pozostawiacie swoje jeżyki w domu, bez żadnej opieki?

Moje spokojnie same spędziły dwie noce. Większa ilość karmy i miseczki na wodę (sorki nie pamiętam ich nazwy) z "tubami" nakładanymi od góry i wszystko było w porządku.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
Mój był jedną noc sam, ale mało nie zwariowałam będąc w nocy z dala od niego Duży uśmiech

abstrahując od tych uroczych stworzeń, zapraszam na mojego, równie uroczego bloga: http://zyciozercy.blogspot.com/ : )

a tu można nas polubić: https://www.facebook.com/zyciozercy
Odpowiedz
Ja swojego zostawiłam, no nie do końca samego - z chłopakiem. Ale obaj ciężko to przeżyli. Herbert drugiej nocy nie brania na ręce postanowił zdemolować terrarium, rzucić się na kable od lapmki grzewczej (czego nigdy nie robił) i w rezultacie doprowadzić mojego chłopaka do skrajnego wyczerpania psychicznego Język. Po porannym telefonie w trybie ekspresowym wracałam z powrotem. Herbert ochoczo wskoczył mi na ręce, 3 godziny spędził przytulając się do mnie z nosem schowanym w moim rękawie, albo wciśniętym w moją dłoń i tak oto zakupiłam mu "terrarium weekendowo-wakacyjne", które stoi w moim pokoju w domu rodziców Język. Tak więc co 2 tygodnie jeździmy z Herbciem razem i się nie rozstajemy. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie co będzie gdy będę chciała pojechać na wakacje. Ale mam nadzieję, że jak podrośnie to już nie będzie tego tak przeżywał Uśmiech
Odpowiedz
Tak super sam nigdy nie zostaje, tzn wiadomo że czasami przez dzień. Ale jak się zdarza dłuższy wyjazd to ląduje u rodziców lub teściów Uśmiech
Odpowiedz
Moje jeże mają opiekunkę z dojazdu. Jak nie ma nikogo w domu dłużej niż jedną noc poza domem, to mój przyjaciel wpada późnym wieczorem przytulić maleństwa itp. Działa to w dwie strony, bo jak on gdzieś się rusza z domu, albo wypływa do pracy to ja zajmuję się jego kolcami Uśmiech
A tak to mam najwspanialszą mamę na świecie, która pod moją nieobecność robi z jeżykami wszystko co potrzeba (łącznie z karmieniem chorej Etny strzykawką jakiś czas temu).
Odpowiedz
Tak jeżyka zostawiać samego to strasznie przykra sprawa :/.

Spokojnie, jeżyk akurat sobie poradzi w dobrych warunkach Uśmiech.
Odpowiedz
Ja nigdy nie zostawiam zawsze oddaje do rodiny jak gdzies wyjezdzam Uśmiech
Odpowiedz
Nigdy niczego nie wolno zostawiać samego w domu. Przecież zawsze może stać sie jakieś nieszczęście.
____
brelok na klucze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc