Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport jeżyka za granicę
W sumie to najlepiej albo poradzić się u specjalisty albo po prostu poprzeglądać różne strony tematyczne na ten temat. Bo tak naprawdę pytanie na forum jakiejś szczególnie specjalistycznej wiedzy nam raczej nie przyniesie Język.
Odpowiedz
A jakie koszty takich eksperymentów w ogóle ?
Odpowiedz
Transport w ramach UE: nie ma problemu. W przypadku jeży nie są wymagane paszporty, poza UE zależy od kraju. Najlepszym źródłem informacji jest konsulat.
Przykład: Norwegia - tam na każde zwierze trzeba mieć pozwolenie, GB - jeśli zwierzak jest wysyłany bez osoby towarzyszącej to na 100% zostanie zatrzymany na kwarantannę, a to kosztuje majątek i trochę trwa.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
A czy to są bezpieczne sposoby ? W sensie pytam o bezpieczeństwo dla jeżyka Duży uśmiech.
Odpowiedz
Zawsze istnieje pewne ryzyko. Wsiadając do samochodu, autobusu, etc. nawet my ryzykujemy Uśmiech
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc