Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skoro hydepark to moze jakis dowcip? :D
Przychodzi żółw do jeża - fryzjera i mówi:
- Poproszę na jeża.
Jeż na to:
- No to wskakuj!
Odpowiedz
Uśmiech
Odpowiedz
...rok 2016...
- Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?
- Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia, dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo, w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość. Potem już prosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Boga Żywego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego
Odpowiedz
Facet prowadzi samochód. Z tyłu siedzą żona i teściowa. Obie całą drogę mówią mu, co ma robić. W końcu wściekły facet ryczy do żony:
- Dłużej tego nie wytrzymam! Kto w końcu prowadzi ten samochód?! Ty czy twoja matka!
Odpowiedz
Policjant zatrzymuje samochod.
- Proszę pana, przejechał pan skrzyżowanie na czerwonym świetle. Będzie mandacik.
- Panie władzo, ja bardzo przepraszam, naprawdę nie zauważyłem. A tak szczerze mówiąc, to jestem daltonistą.
Skonfundowany policjant daruje mu mandat. Wieczorem, gdy zdaje służbę koledze, mowi:
- Spotkałem dzisiaj na mieście daltonistę. Świetnie mówił po polsku.Zdezorientowany
Odpowiedz
Mieszkał sobie pewien człowiek, który skarżył się na sąsiadów po jednej i drugiej stronie jego posesji. A mianowicie na hałasy, które męczyły go i w dzień i w nocy.

Sąsiadka po lewej stronie była nauczycielką muzyki i udzielała lekcji gry na pianinie przez cały dzień do późnej nocy.

Po prawej stronie mieszkał mechanik samochodowy, który hałasował przez całą dobę.

Wreszcie zmęczony hałasem człowiek postanowił położyć temu kres. Wykrzyknął głośno: „Nie wytrzymam tego dłużej!” I następnego dnia poszedł do nauczycielki muzyki, dał jej garść pieniędzy i powiedział, że ona musi natychmiast kupić sobie nowy dom. Tego samego dnia biedny człowiek poszedł również do mechanika, dał resztę pieniędzy, jakie mu zostały, i powiedział, że sąsiad musi wyprowadzić się już następnego dnia. Sąsiedzi zgodzili się przeprowadzić się.

Następnego dnia człowiek pomógł nauczycielce muzyki znieść pianino z pierwszego piętra i zapytał dokąd ona wyprowadza się. Sąsiadka odpowiedziała: „Dowiedziałam się, że sąsiad Pana, mechanik, szuka nowego lokum do zamieszkania. Więc ja wprowadzam się do jego domu, a on do mojego.
Odpowiedz
Super te dowcipy!Uśmiech Genialny działUśmiech
Odpowiedz
Jasiu przychodzi ze szkoły i mama pyta się go:
- Jasiu jak było w szkole?
- A dobrze
Pani mnie wyróżniła, powiedziała że cała klasa to debile a ja największy.

Oczko
Odpowiedz
Student przychodzi na egzamin z logiki i na bezczelnego pyta profesora
- Pan się łapie w tej logice panie Profesorze?
- Oczywiście, co za pytanie.
- To ja mam taką propozycję panie Profesorze, zadam panu pytanie i jeśli pan nie odpowie stawia mi pan 5, a jeśli pan odpowie wywala mnie pan na zbity pysk.
- OK niech pan pyta
- Co obecnie jest legalne, ale nielogiczne, logiczne ale nielegalne, a co nie jest logiczne ani legalne?
Profesor nie znal odpowiedzi postawił studentowi 5 i wola swojego najlepszego studenta i pyta go o odpowiedź.
Ten mu natychmiast odpowiada:
- Ma pan 65 lat i jest pan żonaty z 25-letnią kobietą, co jest legalne, ale nielogiczne. Pana żona ma 20-letniego kochanka, co jest logiczne ale nielegalne. Pan stawia kochankowi swojej żony 5 chociaż powinien go pan wywalić na zbity pysk i to nie jest ani logiczne ani legalne.
Odpowiedz
Samolot spada na ziemie. Do kolizji zostało parę minut. Na pokładzie panika.
Nagle kobieta wstaje z fotela i mówi:
- Jeśli mam umrzeć to chce się chociaż poczuć jak kobieta!
Rozbiera się do naga i pyta:
- Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski ze sprawi bym poczuła się jak kobieta?
Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszule i mówi:
- Masz, wyprasuj!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy