Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Hej!
Witam serdecznie! I zapraszam do słuchania Uśmiech

JAZZ!

Nie przepadam za jeżami Język
Odpowiedz
Hej! Witam Uśmiech
Odpowiedz
Grzegorz nazywam się , mam 18 lat. Postanowiłem sobie spędzić trochę czasu na tym forum, mam nadzieje , że sympatycznie tutaj minie mi czas. Jak już wspomniałem mam 18 lat i jestem nastolatkiem lubiącym nowinki zarówno techniczne jak i nowinki wśród gier, trochę czasu spędzam przed kompem ale wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Hej z tej strony Adam. Mam 18 lat . Krótko o mnie : Uważam się za człowieka o pogodnym usposobieniu. Niestety są momenty kiedy włada mną nieśmiałość Lubię towarzystwo ludzi i zwierząt. Staram się być koleżeński i lojalny. Uwielbiam gry dlatego wiele swojego wolnego czasu spędzam przed komputerem. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Hejka tu Mateusz dla znajomych Mati. Mam 17 lat i wreszcie postanowiłem dołaczyc do tego forum. Głównie z racji poznania nowych interesujacych ludzi z pasjami takimi jak moje. Interesuje się wieloma rzeczami, cięszko zaznaczyć czym konkretnie. Pozdrawiam i zapraszam do rozmowy.
Odpowiedz
Hejo tu Majka nowa u was. W kilku słowach jestem typową chłopczyca , lubie piłkę nożną, gry komputerowe I sporty każdego rodzaju, może dlatego , że wychowywałam się z samymi chłopcami zawsze. Mam nadzieje, że poznam tutaj fajnych ludzi.
Odpowiedz
CzescUśmiech
Odpowiedz
Henio z tej strony. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów nowych jak I starych. Nie będę się rozpisywał, powiem tylko, że mam 18 lat , jeszcze się uczę i lubię w wolnym czasie grac w kosza.
Odpowiedz
Cześć i czołem!
Jest Alina i uwielbiam grać na gitarze! Duży uśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc