Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burunduk Albert
Serce 
Dobry wieczór, jestem tutaj nowa, i chciałam zasięgnąć porady, nie dawno, bo nie całe 2 miesiące temu, kupiłam sobie burundukę imieniem Albert, przez ten cały okres było wszystko okej, normalnie jadł, pił, latał jak oszalały, radość była u niego ciągle, kładł się zawsze o 17 a wstawał o 6 . No i nie wiem co się stało dzisiaj wstał o 10 ospały, osłabiny, wszystko było by okej, bo przecież zbliża się zima i burunduki zapadają w sen zimowy . Tylko Albert dzisiaj chodził jakby przed sekundą odłączyli go od narkozy, sam nie jje, a jak już to zmielone owoce bardzo chętnie je, do normalnego jedzenia nawet się nie zbliża. Opuchł mu lewy policzek, a prawy nie wygląda lepiej . Myślę, że to może być jakieś zakarzenie albo bolące dziąsło. W każdym razie narazie leży w budce i ogrzewanych jest ciągle ciepłym światłem. Z góry przepraszam, że piszę tak późno, byłabym naprawdę wdzięczna o szybką reakcję. Martwię się o swojego pupila . Niezdecydowany[/size][/font]
Odpowiedz
albercik, nie jest czasem tak, że wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że to forum jest o jeżach, nie o burundukach? Nazwa forum, link do forum, nazwa każdego działu. Wszystko o jeżach!

O ile na burundukach się nie znam, to jeśli coś niepokoi opiekuna zalecałabym mimo wszystko wizytę u weterynarza, a nie szukanie odpowiedzi na forum. Szybko, nim będzie za późno.

Podrawiam, Kolczaste Kulki, hodowla jeży (nie burunduków) pigmejskich. ; )
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy