Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ciągle śpi
Witam, nie potrafię znaleźć odpowiedzi na forum, a mam problem i nie wiem czy to coś poważnego.
Od 2 tygodni mam Zosię, ma teraz niespełna 6 miesięcy. Generalnie wszystko jest okej, kupki w normie, jak ją budzę też wszystko ok. Tylko martwi mnie to, że prawie cały czas śpi. W dzień to wiadomo, ale w nocy też. Wstaje ok. 21 zjeść, wraca do domku i ok. 23 wychodzi, pobiega do 24, góra 1 w nocy i idzie spać, i przesypia tak całą noc i cały dzień. Tak powinno być czy coś jest nie tak? Huh
Odpowiedz
(2017-07-20, 10:59)haniahaniaa1 napisał(a): Witam, nie potrafię znaleźć odpowiedzi na forum, a mam problem i nie wiem czy to coś poważnego.
Od 2 tygodni mam Zosię, ma teraz niespełna 6 miesięcy. Generalnie wszystko jest okej, kupki w normie, jak ją budzę też wszystko ok. Tylko martwi mnie to, że prawie cały czas śpi. W dzień to wiadomo, ale w nocy też. Wstaje ok. 21 zjeść, wraca do domku i ok. 23 wychodzi, pobiega do 24, góra 1 w nocy i idzie spać, i przesypia tak całą noc i cały dzień. Tak powinno być czy coś jest nie tak? Huh

Powód może być bardzo dużo, poczynając od charakteru jeża - poprzez dyskomfort związany ze zbyt wysoką temperaturą (może być przegrzany), do problemów zdrowotnych.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy