Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam terrarium z dodatkami
[attachment=203][attachment=204][attachment=206]
[attachment=202]
Witam

posiadam do sprzedania:
-terrarium w bardzo dobrym stanie wykonane z płyty MDF w kolorze ciemny brąz o wymiarach (cm): 80 x 40 x 40 z wentylacją, szklanymi drzwiczkami na prowadnicach wraz z zamontowanym:

-elektronicznym sterownikiem temperatury (termostat pokojowy) z wyświetlaczem cyfrowym bardzo dobrej jakości (zakupiony i sprowadzony z Niemiec z firmy Conrad)
- lampą grzewczą

Wraz z terrarium mogę przekazać:
- kołowrotek drewniany Ø29 cm, wys. 32 cm (+ wkładki tekturowe, kilkadziesiąt sztuk),
- kołowrotek Trixie Ø28 (+ wkładki tekturowe, kilkadziesiąt sztuk)
- domek drewniany - 2 szt.; duży o wym. 23x20 cm i mały o wym. 14x20 cm
- transporter o wym. 30x23x21 cm
- rozkładany tunel dla małych zwierząt (jeżyki bardzo je lubią)
- mały most dla gryzonia,
- talerz do biegania
- zabawka ufo
-basen dmuchany, w którym jeżyk wraz ze swoimi zabawkami bardzo lubił się bawić i przebywać

Całość 250 zł. 

Dodatkowo na życzenie kupującego mogę dołączyć:
- chipsi podściółka granulowana 4,5 kg (opakowanie oryginalne)
- specjalny piasek drobnoziarnisty dla zwierząt, bez zanieczyszczeń, do codziennej kąpieli, opakowanie oryginalne 4 kg
- mokra karma w saszetkach Royal Kitten Instinctive w sosie - 14 szt.

Odbiór osobisty w Krakowie, ewentualnie w Płocku po wcześniejszym umówieniu. Możliwość dostarczenia w cenie zakupu w powyższych miastach lub ich najbliższych okolicach.

Osoby z innych miast niż powyższe, zainteresowane zakupem, proszę o kontakt, często jeżdżę po kraju i być może Twoja miejscowość jest na mojej trasie, wówczas także moglibyśmy się umówić na odbiór.

Osoby zainteresowane zakupem samego terrarium także proszę o kontakt.
W ogóle w przypadku jakichkolwiek pytań, przesłania dodatkowych zdjęć, proszę o kontakt. Tel. 888 549 030. Uśmiech

Pozdrawiam miłośników jeżyków pigmejskich
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc