Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Wakacje dla jeża
Witam Uśmiech

Mam pytanie związane z okresem wakacyjnym. Moja Krystynka jest jeżem bardzo przywiązanym do mieszkania i bardzo źle znosi podróże. Zbliża się okres wakacyjny i chciałabym jej zapewnić bezpieczny pobyt na czas urlopu. Niestety nie mam jej komu powierzyć w miejscu zamieszkania i musiałabym ją przetransportować 300 km do rodziców. W zeszłym roku przebyła już taką trasę, jednak niezmiernie się stresowała i troche żal mi znowu wieźć ją tak daleko skoro to dla niej taki stres. Ponadto, była bardzo niezadowolona z nieznanych zapachów w domu rodziców i ciągle syczała. W swoim domu Krystyna ma do dyspozycji cały pokój do biegania i dawkuje sobie jedzenie, więc zastanawiałam się, czy może nie lepiej zostawić jej więcej jedzenia i picia i czy lepiej nie czułaby się u siebie?

Czy macie może doświadczenia z tym związane? Jak najlepiej przewakacjować jeża? Trochę boję się zostawić ją samą ze względu na wodę i jedzenie.

Pozdrawiam,
Ola
Odpowiedz
Dzień dobry, Do 7-dni jezynka spokojnie może zostać w domu. Kilka misek jedzenia i picia. Na dłużej nie wiem.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy