Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA NA OSZUSTA!
Dziękujemy za ostrzeżenie, ale tak jak napisała moja przedmówczyni, to nie jest człowiek, nie zasługuje na miano człowieka.
Odpowiedz
Ale żeby klamką się urodzić?

Po prostu zwalczanie innych hodowli metodami godnymi pożałowania..
Odpowiedz
Jest wiadomo jaka to hodowla ?, i dane są 100% potwierdzone, że to "ta" hodowla ? Jeśli tak można by nazwę Hodowli oraz właściciela wypisać na naszym forum i FB tym samym uprzedzając innych hodowców, a także potencjalnych nabywców o hodowli która nie zasługuje żeby się nazywać hodowlą i zrobić tej Pani na przekór... Ale jedynie wtedy jeśli dane są potwierdzone, że to jest na pewno ta osoba z tej hodowli.
Co do maila, jeśli ta pani już wie o tym, że my wiemy, może sobie zmienić adres na inny i dalej zawracać głowę.
[Obrazek: aca6acd438e76c36med.jpg]
Odpowiedz
Sytuacja przykra. Starasz się, wysyłasz fotki, mejle z informacjami o rozwoju... A ktoś robi sobie z tego jaja...
Odpowiedz
Teraz wszystko jasne i czytelne. Zachowanie godne pożałowania i potępienia ...
Odpowiedz
Witam,

Z tej strony Świat Jeży. Niestety nasza osoba po części również padła ofiarą oszusta podszywającego się pod osobę z maila. W związku z ciągłymi telefonami postanowiłam nieco nagłośnić sprawę i opisać wszystko co miało miejsce.

Na jesieni 2012 roku zgłosiła się do nas pewna Pani, imieniem Magdalena O. (nazwiska nie mogę podać) w celu zakupu jeżyka. Niestety jej wiedza na temat tych uroczych zwierzą nijak się miała do rzeczywistości więc odmówiłam sprzedaży maluszka. Kobieta ta później próbowała kupić jeżyka z innej hodowli, z Gdańska ale podobnie jak u nas jeża nie dostała.

Osoba ta wygrażała się przez około 2 tygodnie, pisząc i dzwoniąc (i do mnie i do Pani Katarzyny Kowal z Gdańska) że nas zniszczy, że zniszczy nasze hodowle, że ją popamiętamy. Ja postanowiłam machnąć ręką i nic więcej nie odpisywać po konwersacja z tą osobą była niewskazana.

A teraz przejdźmy do teraźniejszości. Jakiś czas temu dostałam jeden, dwa, trzy telefony, że zarezerwowałam świnki morskie, psa, chomika i szynszyla. Zastanawiałam się cóż to może być, jakaś pomyłka? Wszak nie planowałam powiększać zwierzęcej rodziny. Dopiero po przeczytaniu wątku na forum oraz na Facebooku Stowarzyszenia zauważyłam, że osoba ta posługiwała się mailem "katarzynakowal@.." czyli poszyła się pod Panią Katarzynę Kowal z Gdańska, która nie chciała sprzedać jej jeża tak jak ja. Później doszły mnie słuchy, że niby rezerwowałam jeżyki z kilku miotów z polskich hodowli.

Natychmiast skontaktowałam się ze znajomym prawnikiem, który napisał oficjalne pismo ze swojego kancelaryjnego e-maila do tej kobiety i opisał jakie kary grożą za podszywanie się pod cudzą tożsamość (moją oraz Pani Kasi). Wezwał tą osobę w celu wyjaśnienia całej sytuacji ale widać, że to ktoś z jakimiś zaburzeniami, 20 letnia dziewczyna, która w żądzy zemsty chciała zniszczyć dobre imię moje i Pani Katarzyny.

Ustaliliśmy, że nie będziemy zgłaszać sprawy do sądu ale jest kilka spraw jakie ma ta Pani Magdalena O. wyjaśnić. Ma oficjalnie przeprosić mnie i drugą pokrzywdzoną pod którą się podszywała oraz wystosunkować oficjalne maile do wszystkich osób u których zarezerwowała zwierzęta w nie swoim imieniu, ma wpłacić 2.000 ZŁ na rzecz stowarzyszenia EKOSTRAŻ we Wrocławiu oraz napisać na forum Stowarzyszenia oficjalne przeprosiny za całą sprawę i przyznać się publicznie do swojego czynu.

Na razie zgodziła się na te warunki. Czekam na oficjalne przeprosiny, potwierdzenie wpłaty na rzecz Ekostraży oraz wypowiedź tej osoby na forum. Osoby poszkodowane przez tą kobietę gdy dostaną od niej wiadomości e-mail proszone są o kontakt ze mną w celu potwierdzenia czy faktycznie Państwa przeprosiła.

Osoba ta ma 7 dni roboczych na wykonanie tych wszystkich czynności, jeśli nie to mój prawnik pociągnie ją do odpowiedzialności cywilnej i sprawa zostanie zgłoszona do sądu.

Pozdrawiam
Świat Jeży
Odpowiedz
Brawo!
Takich niezrównoważonych ludzi powinno się tępić...
Mój jeż-Pulpecina <3
Odpowiedz
Jestem pełna podziwu za trzeźwe myślenie i szybką reakcję, takie osoby nie mogą czuć się bezkarne, bo inaczej nie zaprzestaną swojej szkodliwej działalności.
Odpowiedz
Modus operandi oszusta.
To smutne z jaką perfidią pozbawiony serca i obłąkany z chciwości oszust próbował zablokować małym jeżykom znalezienie nowego domu:

http://easycaptures.com/fs/uploaded/658/8586555320.png

Proszę zwrócić szczególną uwagę na drugą z wiadomości osoby podającej się fałszywie za "Kasię Kowal z Katowic". Widoczna jest determinacja oszusta.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
Tak jak pisałem w innym wątku tam napisze tutaj. Oszuści są wszędzie i trzeba się ich wystrzegać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy