Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UWAGA NA OSZUSTA!
Ostrzeżenie 
UWAGA OSZUST!! Kto miał kontakt z osoba posługującą się email katarzynakowal@onet.eu, proszę umieszczaĆ informacje. Jest TO oszust podszywający się pod cudzą tożsamość. Proszę przekazać tę informację dalej.

S.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
Sylwia przybliż troszkę sytuację jeśli masz ochotę.
Odpowiedz
Ja tam proszę, że jak piszemy o kimś: złodziej, oszust, to w danym poście umieszczamy całą sytuację, bo tak to ja nie wiem o co chodzi. A nazywaniem kogoś publicznie oszustem, bez przedstawiania wiarygodnych dowodów, jest karane, zgodnie z kodeksem karnym.
Odpowiedz
Z uwagi na dochodzenie nie podaję publicznie prawdziwego nazwiska tej osoby. Podałam personalia pod które się podszywa, żeby natychmiast zablokować jej nieuczciwe praktyki. Dowodów mam aż nadto.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
Nie prosimy o personalia, lecz o sytuacje jakich mamy sie ewentualnie wystrzegać.
Odpowiedz
Zapraszam na fan page. Nie jestem pierwszą ofiarą.
Odpowiedz
I wiadomo już cos więcej o tej sprawie? ja osobiście czuję duży smrodekUśmiech
Odpowiedz
Rozpoczęty wątek, strasznie zawoalowany. Nadmienić pragnę, że nie każdy korzysta z wszystkich cudów techniki co należy mieć na uwadze. Natomiast nagłośnienie sprawy bynajmniej bez podania choćby powierzchownych informacji może stać się powodem dużego "niesmaku".
Korzystam z forum, jak wielu tutaj i spodziewam się własnie tutaj czytać o rzeczach mnie interesujących bez odsyłania do wszelkich innych portali społecznościowych. Myślę, że moderatorzy powinni albo sprecyzować o co dokładnie chodzi, albo usunąć wątek celem uniknięcia wszelkich pomówień.
Odpowiedz
(2013-06-04, 09:38)numerka napisał(a): Rozpoczęty wątek, strasznie zawoalowany. Nadmienić pragnę, że nie każdy korzysta z wszystkich cudów techniki co należy mieć na uwadze. Natomiast nagłośnienie sprawy bynajmniej bez podania choćby powierzchownych informacji może stać się powodem dużego "niesmaku".
Korzystam z forum, jak wielu tutaj i spodziewam się własnie tutaj czytać o rzeczach mnie interesujących bez odsyłania do wszelkich innych portali społecznościowych. Myślę, że moderatorzy powinni albo sprecyzować o co dokładnie chodzi, albo usunąć wątek celem uniknięcia wszelkich pomówień.

1. Z tego adresu email pewna Pani zamówiła trzy jeżyki. W związku z jej pobytem w Egipcie za jeżyki miała zapłacić po powrocie.
2. Przez kilkanaście dni wysyłałam na w/w adres email informacje o rozwoju jeżyków.
3. Czas mijał. Nigdy nie dostałam żadnego @ chociaż ze słowem: dziękuję za zdjęcia
4. Zaczęlam małe "poszukiwania" - kto jest pod danym adresem @.
5. Okazalo się, że to nie są Katowice, a jedna ze znanych polskich hodowli.

Na mój apel już dostałam odpowiedź. Nie jestem pierwsza ofiarą tej Pani.
Kolczaste potworki były przez nią blokowane przez 2 miesiące.

"Hobbystyczna Hodowla Jeży Pigmejskich Kolczaste Potworki - Nasza hodowla również padła ofiarą tej osoby... Pani zarezerwowała u nas 4 jeżyki z jednego miotu, maluchy miały być jako przytulanki, więc pokrewieństwo nie było dla niej żadnym problemem. Osoba ta utrzymywała z nami kontakt do samego końca, gdy nadszedł czas odbioru maluszków, stwierdziła że jest w sanatorium i pobyt w uzdrowisku się przedłuży, po czym obiecała zadzwonić ale tego już nie zrobiła i kontakt całkowicie urwał się. Nie wiem, co ma na celu działanie tej osoby ale wydaje mi się, że jest to pewne zwalczanie innych hodowli..."

Apel poszedł, gdyż zapewne ofiar jest więcej, a w przyszłości każdy z Was mógłby stać się jej ofiarą.
Odpowiedz
Dziękujemy za ostrzeżenie.
Nie rozumiem tego podejścia...ale są ludzie i taborety.
Mój jeż-Pulpecina <3
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc