Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
dokładnie, dlaczego pozostaje w ukryciu? poza tym samo stwierdzenie dlaczego tak postępowała jest zupełnie niezrozumiałe..jak można tak postępować ? w sumie nie bawiła się właścicielami jeżyków szukających domków, a włąsnie jeżykami.. działała przede wszystkim na ich szkodę .
Odpowiedz
Na forum możemy być kim chcemy. Niestety.
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
Pozostaje w ukryciu ponieważ prawnie nadal może wylądować w sądzie w roli oskarżonej. Dlatego łatwiej jest puki co nie przedstawiać tożsamości. BIERZMY ZALICZKI! Nie rezerwujmy ludziom zwierząt na "ładne oczy". Ja też się już na tym nacięłam. Trzeba przyjąć zasadę ograniczonego zaufania.
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Tak, nie należę to najmilszych osób na tym forum. nie Przepraszam.
Odpowiedz
Tak ale według prawa zaliczka jest zwrotna więc co ci da brać zaliczkę?.Ale jak poproszę o zadatek to już mogą mnie cmoknąć:d
Odpowiedz
Ha, misiozbo ma rację Uśmiech Inne słowo wiele zmieniaUśmiech
Odpowiedz
W ogłoszeniu zastrzegamy sobie prawo do tego, ze jak ktoś rozmyśli się w ostatnim momencie(np. do 14 dni do daty wysłania), to zaliczka nie jest zwrotna- jeśli ktoś bierze udział w naszej aukcji, to automatycznie zgadza się na nasze warunki. Zakładamy aukcję dedykowaną na allegro, którą nazywamy "zaliczką na jeża". W opisie aukcji podajemy wszelkie warunki i dedykujemy aukcję jedynemu zainteresowanemu użytkownikowi. W razie braku przelewu albo wątpliwości co do przebiegu aukcji, stroną w konflikcie jest allegro, które broni sprzedającego.
Odpowiedz
Nie jestem w stanie zrozumieć takiego zachowania, dla mnie jest po prostu zupełnie bezsensowne. I stwierdzenie, ze to miał być "żart" zupełnie mnie nie śmieszy. Jeże to żywe istoty a nie zabawki, z których możemy sobie robić "żarty". Takim zachowaniem została im odebrana szansa na znalezienie kochającego domku (przynajmniej przez jakiś czas) u dobrych i życzliwych ludzi.
Dla mnie te przeprosiny też nie są szczere, ale to nie mnie one dotyczą. Jeśli ich adresaci poczują się usatysfakcjonowani, no to tylko się cieszyć.
Oby ta sytuacja nauczyła ludzi, że nie warto robić innych w konia.
Mój jeż-Pulpecina <3
Odpowiedz
Zaliczka, zadatek... wszyscy wiemy co mam na myśli. Po cóż więc łapiesz mnie za słowo?;> Ach Ci zboczeńcy... ;D
Ale tak, chodziło mi o formę bezzwrotną. Z resztą nawet zwrotną jeśli już ktoś wpłaci to wiadomo, że ma inne zamiary aniżeli robienie sobie jaj z hodowcy Oczko
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Tak, nie należę to najmilszych osób na tym forum. nie Przepraszam.
Odpowiedz
Aga, łapią Cię, nie łapią. Jak ktoś Ci przelewa na konto, to w tytule ma wpisać 'zadatek', w przypadku 'zaliczki' masz obowiązek ją zwrócić, gdyby ktoś się rozmyślił. : )
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
Jako jedna z pokrzywdzonych i osoba, która cały proceder zdemaskowała, stwierdzam z całą stanowczością, że rzekome "przeprosiny" to tylko czyjeś bezczelne szyderstwo.

Na razie nie przesądzam, czy to szyderstwo autorstwa samego oszusta, czy też ktoś inny postanowił oszustowi pomóc, tworząc kolejną fikcyjną postać.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc