Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
#21
Brawo Sylwia, zróbmy z tym porządek !
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
#22
(2013-06-07, 16:04)Hoglet_Zone napisał(a): Zaliczka, zadatek... wszyscy wiemy co mam na myśli. Po cóż więc łapiesz mnie za słowo?;> Ach Ci zboczeńcy... ;D
Ale tak, chodziło mi o formę bezzwrotną. Z resztą nawet zwrotną jeśli już ktoś wpłaci to wiadomo, że ma inne zamiary aniżeli robienie sobie jaj z hodowcy Oczko
Aga ja cię wcale nie łapię za słówka Uśmiech
Odpowiedz
#23
Tak sobie czytam i czytam powyższe posty i mam wrażenie, że gdyby nawet owa pani wstawiła tu własne zdjęcie z podpisem: tak to ja ta paskudna itd itd .... to i tak "kamienowaniu" nie byłoby końca. Trudno stwierdzić kto wstawił przepraszającego posta, ale chyba warto przyjąć, że zrobiła to właściwa osoba i dać jej szansę na poprawę. Więźniowie też się resocjalizują ... Więc podyskutujmy o możliwym zabezpieczeniu w razie kolejnych podobnych przypadków, a samą osobę zostawmy już w spokoju - dajmy jej szansę na poprawę.
Odpowiedz
#24
(2013-06-08, 18:47)numerka napisał(a): Tak sobie czytam i czytam powyższe posty i mam wrażenie, że gdyby nawet owa pani wstawiła tu własne zdjęcie z podpisem: tak to ja ta paskudna itd itd .... to i tak "kamienowaniu" nie byłoby końca. Trudno stwierdzić kto wstawił przepraszającego posta, ale chyba warto przyjąć, że zrobiła to właściwa osoba i dać jej szansę na poprawę. Więźniowie też się resocjalizują ... Więc podyskutujmy o możliwym zabezpieczeniu w razie kolejnych podobnych przypadków, a samą osobę zostawmy już w spokoju - dajmy jej szansę na poprawę.
Twoja wiara w dobro jest godna szacunku, ale niestety tym razem jest inaczej. Nie ma tutaj mowy chociaż o cieniu skruchy. Jest za to eskalacja kłamstw i oszustw.

"Właściwa osoba" oszukuje cały czas. Rzekome "przeprosiny" składa kolejny wirtualny byt wykreowany przez wyjątkowo bezczelnego oszusta.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
#25
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ktoś, kto nie został bezczelnie oszukany zadowoli się kilkoma wersami wypocin i będzie bił brawo, za kilka innych wersów wypocin, które dla osoby zostającej na lodzie, są bezwartościowe, nie wspominając już o tym, że z przeprosinami nie mają nic wspólnego.
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
#26
Karolka, nie wszyscy wiedza do końca kim jest ta osoba.- bo nie zostało to głosno powiedziane! Wierzą w ludzką uczciwość i dobrze ze wierzą . Przykre jest jedynie to , żę ludzie sa tak egoistyczni i tylko kasa i funkcjonowanie na rynku jest dla nich ważne ..a nie przyjaźnie, wsparcie i najbardziej istotne są w tym całym jeżyki, ich los! bo to one straciły najwięcej.. nie hodowcy!
Odpowiedz
#27
Dlatego sądzę, że każdy powinien mieć możliwość się wypowiedzieć. Jako hodowcy jesteśmy odpowiedzialni za jeżyki. Ja, sądzę, że to bardziej hodowcy ucierpieli, tracąc mnóstwo nerwów i wiary w ludzi. Jeżyki zaś zyskały, bo mają możliwość pójścia do innych, bardziej odpowiedzialnych ludzi.
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
#28
a ja chętnie poznał bym personalia tej osoby, bo zdaje się, że nie wyczytałem kim ona jest.
Zapraszamy do naszego sklepu http://www.jezowy-swiat.pl
[Obrazek: 0g77.jpg]
oraz na fanpage z życia naszych jeżyków http://www.facebook.pl/JezowySwiat
Odpowiedz
#29
Paweł , przeanalizuj dokładnie teksty, i te przeprosiny i dalsze.. sam zobaczyszUśmiech i sie domyslisz...Smutny
Karolka, mnie chodziło o to ze jeżyki ucierpiały tylko i wyłacznie tyle,że nie trafiiły do nowych domków w czasie , gdy im sie najłatwiej zaadaptowac ..
Odpowiedz
#30
Musimy trzymać kciuki, by poszło jak najlepiej ! Uśmiech
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc