Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
Brawo Sylwia, zróbmy z tym porządek !
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
(2013-06-07, 16:04)Hoglet_Zone napisał(a): Zaliczka, zadatek... wszyscy wiemy co mam na myśli. Po cóż więc łapiesz mnie za słowo?;> Ach Ci zboczeńcy... ;D
Ale tak, chodziło mi o formę bezzwrotną. Z resztą nawet zwrotną jeśli już ktoś wpłaci to wiadomo, że ma inne zamiary aniżeli robienie sobie jaj z hodowcy Oczko
Aga ja cię wcale nie łapię za słówka Uśmiech
Odpowiedz
Tak sobie czytam i czytam powyższe posty i mam wrażenie, że gdyby nawet owa pani wstawiła tu własne zdjęcie z podpisem: tak to ja ta paskudna itd itd .... to i tak "kamienowaniu" nie byłoby końca. Trudno stwierdzić kto wstawił przepraszającego posta, ale chyba warto przyjąć, że zrobiła to właściwa osoba i dać jej szansę na poprawę. Więźniowie też się resocjalizują ... Więc podyskutujmy o możliwym zabezpieczeniu w razie kolejnych podobnych przypadków, a samą osobę zostawmy już w spokoju - dajmy jej szansę na poprawę.
Odpowiedz
(2013-06-08, 18:47)numerka napisał(a): Tak sobie czytam i czytam powyższe posty i mam wrażenie, że gdyby nawet owa pani wstawiła tu własne zdjęcie z podpisem: tak to ja ta paskudna itd itd .... to i tak "kamienowaniu" nie byłoby końca. Trudno stwierdzić kto wstawił przepraszającego posta, ale chyba warto przyjąć, że zrobiła to właściwa osoba i dać jej szansę na poprawę. Więźniowie też się resocjalizują ... Więc podyskutujmy o możliwym zabezpieczeniu w razie kolejnych podobnych przypadków, a samą osobę zostawmy już w spokoju - dajmy jej szansę na poprawę.
Twoja wiara w dobro jest godna szacunku, ale niestety tym razem jest inaczej. Nie ma tutaj mowy chociaż o cieniu skruchy. Jest za to eskalacja kłamstw i oszustw.

"Właściwa osoba" oszukuje cały czas. Rzekome "przeprosiny" składa kolejny wirtualny byt wykreowany przez wyjątkowo bezczelnego oszusta.
Serce Życie jest lepsze, gdy masz jeżyka.
Faworyzuję snowflakes, reverse i albino.
Stosuję szampony oraz witaminy dla zwierząt, bo każdy ma swoje specyficzne potrzeby.
Czasami wydaję się być niemiła, pisz wtedy do mnie -  to z braku czasu i skrótów myślowych.
Odpowiedz
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ktoś, kto nie został bezczelnie oszukany zadowoli się kilkoma wersami wypocin i będzie bił brawo, za kilka innych wersów wypocin, które dla osoby zostającej na lodzie, są bezwartościowe, nie wspominając już o tym, że z przeprosinami nie mają nic wspólnego.

Odpowiedz
Karolka, nie wszyscy wiedza do końca kim jest ta osoba.- bo nie zostało to głosno powiedziane! Wierzą w ludzką uczciwość i dobrze ze wierzą . Przykre jest jedynie to , żę ludzie sa tak egoistyczni i tylko kasa i funkcjonowanie na rynku jest dla nich ważne ..a nie przyjaźnie, wsparcie i najbardziej istotne są w tym całym jeżyki, ich los! bo to one straciły najwięcej.. nie hodowcy!
Odpowiedz
Dlatego sądzę, że każdy powinien mieć możliwość się wypowiedzieć. Jako hodowcy jesteśmy odpowiedzialni za jeżyki. Ja, sądzę, że to bardziej hodowcy ucierpieli, tracąc mnóstwo nerwów i wiary w ludzi. Jeżyki zaś zyskały, bo mają możliwość pójścia do innych, bardziej odpowiedzialnych ludzi.

Odpowiedz
a ja chętnie poznał bym personalia tej osoby, bo zdaje się, że nie wyczytałem kim ona jest.
Zapraszamy do naszego sklepu http://www.jezowy-swiat.pl
[Obrazek: 0g77.jpg]
oraz na fanpage z życia naszych jeżyków http://www.facebook.pl/JezowySwiat
Odpowiedz
Paweł , przeanalizuj dokładnie teksty, i te przeprosiny i dalsze.. sam zobaczyszUśmiech i sie domyslisz...Smutny
Karolka, mnie chodziło o to ze jeżyki ucierpiały tylko i wyłacznie tyle,że nie trafiiły do nowych domków w czasie , gdy im sie najłatwiej zaadaptowac ..
Odpowiedz
Musimy trzymać kciuki, by poszło jak najlepiej ! Uśmiech

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc