Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeprosiny
Cześć, chciałam przeprosić bardzo serdecznie za swoje zachowanie, rezerwację jeży i innych zwierząt na nie swoje nazwisko. Znalazlam powyzej watek dotyczacy calej sprawy i nie przypuszczalam, ze ktos bedzie sie interesowal tak sprawa rezeracji i myslalam, ze to bedzie dobry zarcik. Osoby, które oszukałam i są one na forum chciałam jeszcze raz bardzo, bardzo przeprosic za swoje zachowanie. Uwierzcie mi, ze nie łatwo mi tu pisac i przyznawac sie do swoich bledów i głupoty. Ale musze bo w przeciwnym razie bede miala sprawe w sadzie a tego bardzo nie chce.

Jeszcze raz przepraszam osoby zainteresowane i prosze moderatora o zamkniecie watku. Na forum pojawiam sie tylko ten jeden raz bo nie chciałabym czytac oszczerstw pod moim tematem. Wiem co zrobilam,. jest mi z tym zl;e, musze zaplacic duzo kasy za swoje bledy i jeszcze raz sorry.

Ze skrucha,
Magdalena Aleksandra O.
Odpowiedz
Przepraszasz bo czujesz skruchę, czy boisz się konsekwencji swoich czynów? Według mnie czynisz to z tego drugiego powodu. A więc przeprosiny tego typu nie mają, przynajmniej jak dla mnie żadnej wartości.
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Tak, nie należę to najmilszych osób na tym forum. nie Przepraszam.
Odpowiedz
Rozumiem, że osoby pokrzywdzone czują niesmak, postępowanie godne jest potępienia, ale "sprawczyni czynu" uderzyła się w pierś i o to chyba chodziło prawda ? Nie roztrząsajmy już czy zrobiła to z popiołem na głowie czy też nie bo popadniemy ze skrajności w skrajność. Pozostaje nam wierzyć, że się już opamiętała i zrozumiała popełnione błędy.
Odpowiedz
Doświadczenie mówi mi, że Nie ma w jej słowach krztyny skruchy, a wyłącznie obawa o konsekwencje materialne. Ale miejmy nadzieję, że groźba sprawy w sądzie powstrzyma ją przed dalszymi chorymi akcjami, bo na pewno nie wyrzuty sumienia. Ale masz rację, nie ma co grzebać kijem w mrowisku, bo i po co Oczko
Los zwierząt jest dla mnie ważniej­szy niż strach przed ośmie­sze­niem. Los zwierząt jest niero­zer­walnie związa­ny z lo­sem człowieka.
Émile Zola

Odpowiedz
Uderzyła się w pierś, logując się na forum i pisząc nic nie wartościową notkę ?
Także, ja też teraz się uderzam w pierś. 'Bolezław Hrobry'
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
Taka była umowa- miała wejść i przeprosić- zrobiła to. Zresztą kazano jej, to czego się spodziewać, że pośle kwiaty? Trzeba było faktycznie zamknąć wątek
Odpowiedz
'Ustaliliśmy, że nie będziemy zgłaszać sprawy do sądu ale jest kilka spraw jakie ma ta Pani Magdalena O. wyjaśnić. Ma oficjalnie przeprosić mnie i drugą pokrzywdzoną pod którą się podszywała oraz wystosunkować oficjalne maile do wszystkich osób u których zarezerwowała zwierzęta w nie swoim imieniu, ma wpłacić 2.000 ZŁ na rzecz stowarzyszenia EKOSTRAŻ we Wrocławiu oraz napisać na forum Stowarzyszenia oficjalne przeprosiny za całą sprawę i przyznać się publicznie do swojego czynu. ' - mnie te przeprosiny nie dotyczą, jeżeli umiem czytać ze zrozumieniem to nie miały się tu wcale pojawić.

Inną sprawą jest to, że jaka jest pewność, że Pani X to Pani X ? Każdy może złożyć konto i napisać kilka zdań. Stąd mój podpis w poprzednim poście.

Dlaczego by nie dyskutować na ten temat, co w tym złego? Albo inaczej, co gorszego jest w rozmowie o kimś, od robienia ludzi 'w konia'? Nikt nie obraża autorki, każdy ma jakieś zdanie na ten temat.
[Obrazek: getattach,mid,8786,mpid,6,min,1,uid,6d4d35b364829f20]

Znajdziecie Nas na Facebooku!
Odpowiedz
To napisać do niej maila lub PW w celu sprostowania i poproszenia o uzupełnienie przeprosin. Czy też napisania nowych- obojętne. A wiem co miała zrobić- czytałam wcześniej.
Odpowiedz
Weźcie sie to na spokojnie dziołchy! Dyskusja na ten temat wydaje się być nawet wskazana, można poznać różne postawy różnych ludzi...Aczkolwiek tak jak twierdzą niektórzy zrobiła co ma zrobić po co się pastwić... aczkolwiek panienka pastwiła się nad hodowlami blokując im sprzedaż, a że człowieki to paskudne istoty, to lubią się mścić Oczko Wrzućmy na luz Oczko
Émile Zola

Odpowiedz
Też tak sądzę, jednak pozostaje mi zauważyć, że publiczne przeprosiny powinny być z użyciem pełnego nazwiska (nie ze złymi zamiarami to mówię czy coś- tylko tak się powinno robić)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
FaniMani
Pomoc