Forum dedykowane Piotrowi Niedźwiadkowi (nick TRESEX)

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przedstaw się w zdjęciu! :)
Temat zgapiony z innego forum Uśmiech <chomiczego>
Może macie jakieś zdjęcie na którym jesteście z jeżykami, może samotnie? Uśmiech Ten temat jest po to abyśmy już nie dorabiali wyobraźnią wyglądu do danego użytkownika. Zapamiętajmy sobie jak na prawdę wyglądamy :p
To może ja na początek, na zachętę dla innych użytkowników Uśmiech
[Obrazek: 1006157_696375207056053_1256692515_n.jpg]
PS, na ile lat wyglądam? :p Zawsze ludzie się mylą o 2-3 lata, czasami nawet o 4 :o :p
Odpowiedz
[Obrazek: 726cce99ce2c9116med.jpg]

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Piotrek, Twój link nie działa! : D

A to sem ja! ;D Przytulająca angielską skrzynkę na listy ;D

[Obrazek: egpx.jpg]
Odpowiedz
Metallowa muszę przyznać że masz dobry gust do butów Uśmiech wydaje mi się że mam takie same Uśmiech
Odpowiedz
Haha dzięki ; D One już, niestety, są kaput.. jak i moje glany. Czekam na jesień/zimę i sprawię sobie nowe, yeah! ; D
Odpowiedz
To ja się jeszcze podstawię, trochę tajemniczo Uśmiech

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/h...9093_n.jpg
Odpowiedz
(2013-07-24, 20:50)ewela1238 napisał(a): To ja się jeszcze podstawię, trochę tajemniczo Uśmiech

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/h...9093_n.jpg

Internet jest złem. Po linku już wiem że w latach 2003-2006 chodziłaś do klasy A III LO Duży uśmiech
Odpowiedz
Daria ja myślę, że to jest jak z nożem. Jeśli trzyma go zawodowy morderca to jest złem, a jeśli zawodowy kucharz to dobremUśmiech
Odpowiedz
Sexter jam łagodna jak najedzony i wyspany jeżyk. Ale jak tylko mam okazję, to uświadamiam ludzi, że podając chociażby minimalną ilość danych (tutaj np. zdjęcie) przestajemy być anonimowi. I każdy może nas wyśledzić.
Odpowiedz
Masz rację, w necie trzeba uważać jak na ulicy w CaracasUśmiech ale moje przesłanie było takie, że ja np. nie mam zamiaru nikogo w necie śledzićUśmiech pomimo tego iż faktycznie niektórzy pozostawiają w sieci masę śladów po sobie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Jez pigmejski
Sklep z produktami dla jezy - zapraszamy